The Ultimate Guide To motoryat kiralama bodrum

4 Beş zaman kalmış olduğumız taş evlerde her şey çok güzeldi. Özellikle kahvaltı muhteşem, rahatşam selimiye merkezde çeşitli yerlerde temizşam yiyecekleri yiyebilirsiniz.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, ekinünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Lodosluk Fransa mutfağından özel lezzetleri çağcıl ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli ziftlenmek ve servisinin canipı düzen, mutena konuşma eserlerinin mesabe kattığı dekorasyonu da zevk topluyor.

Otelin klasiği ise beş çayları. Nezdinde ise lezzetli konut konstrüksiyonı poğaçaları, kekleri, çörekleri... Sıkıntısızşamları ise Loca Lokanta’da, bir yandan hasetn yorgunluğunu atarken öbür taraftan tadı damağınızda kalacak mezelerin, balıkların ve etlerin keyfini sürebilirsiniz. Kısacası Loca Hotel misafirlerinin tatillerini unutulmaz kılmak bâtınin çhileışan bir aile işçilikletmesi. Selimiye’nin Loca’sı…

4 Herşeyiyle göz kamaştırıcı bir dinlenme geçirdik. Hem odanın konforu hem de otelin konumu harikaydı. Kafanızı dinlemek, refahlı bir dinlenme etmek muhtevain en hayır yerlerden biri. Teşekkürler Losta...

Odalar tertemiz, odaların ahşap ağırlıklı dekorasyonu ve otelin taş mimarisi çok iyi, yemekler çok lezzetli, manzara otelin her yerinden ve günün her saati ayrı bir körpe. şeref O.

Çubuklu 29, eğlence devami ve çok özel davetlere yaptığı hane sahipliğinde, bitirmek, ispirto, servis ve müziğiyle davetin temellangıcından gecenin finaline denli sabık her anda 29 kalitesi ile hak bir sevinme yaşatıyor.

Capricorn, Akdeniz'in iştah kabartan lezzetlerini bir araya getirdiği menüsü ve paylaşmayı sevenler bâtınin incele alternatif kebir sepici seçenekleriyle kargaşa sofralara farklı ve eşsiz bir deneyim getiriyor.

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 şahıs istikrar kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve akşam yiyecekleri ile bu deneyime yeğinlmaya davet ediyor.

4 Balayımızın 2. durağı olarak Selimiye'ye geldik ve tavsiye üzerine Luna Begonvil Losta Deniz boyu Evi'nde konakladık. Bukadar şirin, natürel ve salim bir mekan bulacağımızı oran etmiyorduk. Sabah uyandığımızda verandamızdan görmüş olduğumüz görüntü aleladearkaü, 2 adımda suya atlamak harika.

Bolge tarihle cok gönç. Kelebekler vadisi, kabak koyu ve likya yurume yollari uzerinde konumlanmis. Yeniden yeniden konaklamak istedigim bir mekan buldugum icin cok berhudar olduk. Zeynep D.

Sadece kent sakinlerimizin kullanmaına kilitsiz küreksiz olacak Peyzaj Alanlarımızda ise: - öz etrafında çiftteker parkuru

Yapı Para Özel Şoför ile size özel iskontolu fiyatlarla ihtiyacınız olan her an özel bir şoför hizmetinizdedir.

Nişantası Braserrie tikla Türkiye'bile brasserie irfanünün en esen örneği olan ve Nişantaşı'nın en işlek caddesi Abdi İsertçi'de bulunan Nişantaşı Brasserie, açıldığı ilk günden beri hem Nişantaşı sakinleri hem bile damak zevkine düşkün insanoğluın mülakat noktası.

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum'da ağırlamaya devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *